Jak natura pomaga nam w miłości?

sty22
PUKKA Love to herbata stworzona z miłości i dla miłości - idealna na zbliżające się Walentynki. Jakie cudowne właściwości mają rośliny zawarte w jej składzie?

PUKKA Love to herbata stworzona z miłości i dla miłości - idealna na zbliżające się Walentynki. Jakie cudowne właściwości mają rośliny zawarte w jej składzie?

 

  • Kwiat rumianku - uznaje się, że rumianek ma szereg magicznych właściwości: przyciąga miłość i pieniądze, a także gwarantuje ochronę, oczyszczenie i zdrowy sen. Roślina ta jest bogata w szereg składników odżywczych. Rumianek stanowi cenne źródło olejku eterycznego, jakim jest chamazulen - środek o działaniu przeciwzapalnym, bakteriobójczym oraz antybakteryjnym. Co więcej, zawiera on flawonoidy, które działają przeciwutleniająco i moczopędnie.
  • Kwiat lawendy - magiczne właściwości lawendy sprawiają, że pomaga ona w nawiązywaniu relacji miłosnych, zapewnia szczęście, otwarcie się na świat, uczucie harmonii oraz długowieczność. Kwiaty lawendy zawierają aż 12% garbników, a także kumaryny, fitosterole oraz składniki mineralne. Tym, co jest jednak w nich najcenniejsze to olejek eteryczny bogaty w linalol, geraniol oraz furfurol. Tonująco wpływa on na układ nerwowy, pomagając pozbyć się napięcia i ułatwiając zasypianie.
  • Kwiat róży - od wieków stosowany jest on w mieszankach miłosnych, a to ze względu na fakt, iż przyciąga romantyczną miłość, pobudza zmysłowość, a także oczyszcza. Kwiaty róży są bogate w olejki eteryczne, flawonoidy oraz antocyjany. Wyciąg z jej płatków stosuje się w pielęgnacji cery i leczeniu chorób skórnych. Pozyskiwany z nich olejek wykazuje z kolei działanie odżywiające i uspokajające.
  • Płatki nagietka - nagietek uznawany jest za roślinę szczęścia; bardzo często stosuje się go w zaklęciach magicznych, w tym finansowych. Roślina ta doskonale regeneruje skórę, pomagając uporać się zarówno z trądzikiem, jak i zaskórnikami, czy łuszczeniem się. Skutecznie likwiduje szorstkość cery, nawilża ją i zmiękcza.

 

Chcecie przekonać się na własnej skórze o magicznych właściwościach herbaty PUKKA Love? Zaopatrzyć w nią możecie się tutaj: PUKKA LOVE

Pukka Love ekologiczna herbatka

sty  22