Dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn

W zasadzie nie ma przeciwwskazań, aby mężczyźni i kobiety używały tych samych kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów. Co najwyżej kwestia nuty zapachowej, która może bardziej męska lub kobieca.

Są jednak pewne aspekty pielęgnacji wyłącznie dedykowane dla facetów, jak zarost. Prawdziwi brodacze do perfekcji doprowadzili dbałość o swój zarost.

Coraz większą więc popularnością cieszą się artykuły barberskie. Przedstawiamy gamę Beard Club HEMP CARE przeznaczoną dla chłopaków z brodą i wąsami. Wypróbuj, a nie pożałujesz.

Farby dla mężczyzn

Farbowanie włosów zaczyna być też domeną panów. Niektórzy podchodzą do tego z fantazją pozwalając sobie bardzo kolorowy odlot, ale większość chce po prostu ukryć pojawiającą się siwiznę. Dlatego polecamy szampony koloryzujące i odsiwiające Just for Men, które w sposób subtelny przyciemniają siwe włosy pozostawiając naturalny wygląd. Sprawdź efekt.

Nie tylko czupryny siwieją. Dotyka to też brody i wąsy. Świetnie sobie z tym radzą odsiwiacze do zarostu Just for Men.

 

Aktywne filtry:

-

Pomysł na prezent dla mężczyzn

Często mamy problem z wymyśleniem drobnego prezentu dla kolegów, zwłaszcza tych, których gustów nie za bardzo znamy.
Proponujemy świece zapachowe House of Glam o bardzo męskim wyglądzie i aromacie.

Łysienie typu męskiego

Łysienie androgenowe wymaga specyficznej, holistycznej kuracji. Pielęgnacja + zabiegi + suplementy diety. Zajrzyj do kategorii „Kuracje trychologiczne” gdzie znajdziesz przygotowane schematy pielęgnacji wzmacniające włosy na bazie różnych marek: MonRin, HairMax, Alopel.