Aktualności

sie12
Nareszcie dotarło do nas słońce !

Nareszcie dotarło do nas słońce !

Słońce, tak niezbędne dla naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego niesie ze sobą pewne zagrożenia.  Tak długo wyczekiwane, idziemy na całość i wystawiamy się na nie aby poprawić swoje samopoczucie. O ile pamiętamy o ochronie skóry, zwłaszcza twarzy to o skórze głowy i włosach już nie koniecznie.

sie  12
Więcej
cze28
Jak w takim gąszczu ofert dopasować ofertę dla siebie? Podpowiadamy, jak wybrać idealny masaż, który spełni indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Jak wybrać najlepszy masaż dla siebie?

Profesjonalne gabinety masażu i salony Spa oferują bardzo duży wybór różnych rodzajów masażu. W niektórych cennikach można znaleźć nie kilka, ale nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt typów masażu do wyboru. Jak w takim gąszczu ofert dopasować ofertę dla siebie? Podpowiadamy, jak wybrać idealny masaż, który spełni indywidualne potrzeby i oczekiwania.

cze  28
Więcej
lut24

Jak przygotować stopy na nadejście wiosny?

Skóra naszych stóp narażona jest na wiele nieprzyjemności. To na nich spoczywa przecież ciężar całego ciała. W przeciwieństwie do dłoni, stopy nie mają stałego dostępu do świeżego powietrza. Opatulamy je skarpetkami bądź rajstopami, a dodatkowo jeszcze, często ciężkimi, butami. Dlatego też często trudno jest im oddychać. Nic więc dziwnego, że po każdej zimie skóra stóp nie wygląda tak olśniewająco, jakbyśmy sobie tego życzyły. Na szczęście istnieją sposoby na to, aby nasze stopy już na wiosnę były gładkie i zadbane.

lut  24
Więcej
lut12

Łuszczyca - codzienna pielęgnacja skóry

Łuszczyca uznawana jest za jedną z najbardziej uciążliwych chorób skóry. Niestety, do dziś nie udało wyjaśnić się, jakie mechanizmy nią rządzą. Jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry osoby borykającej się z tą przykrą dolegliwością?

lut  12
Więcej