Kuracja przeciw przetłuszczaniu się włosów MonRin

Zestaw trychokosmetyków MonRin do pielęgnacji przeciw przetłuszczaniu się włosów

Kuracja zmniejszająca przetłuszczanie się włosów, na bazie naturalnych kosmetyków MonRin.

Przetłuszczające się włosy, to nie tylko problem natury estetycznej. Powoduje dyskomfort, osłabia mieszki włosowe co za tym idzie włosy i w ostateczności może doprowadzić do łysienia łojotokowego.

Dlatego tak ważny jest dobór pielęgnacji, którą stosujemy przy problemie tłustej, łojotokowej skóry głowy. Polecamy trychokosmetyki MonRin.

  • Oczyścić skórę aplikując na skórę głowy wzmacniający Lotion Oczyszczający MonRin (peeling). Rozprowadzić, nie masować. Pozostawić na 10 minut.
  • Następnie, nie spłukując, nałożyć Ekstrakt do Tłustej Skóry Głowy MonRin (serum kontrolujące pracę gruczołów łojowych). Delikatnie wmasować i pozostawić na 15-20 minut.
  • Umyć 2 razy Szamponem Wzmacniającym MonRin. Przy drugim myciu pozostawić szampon na 2-3 minuty.

Dobór szamponu, o delikatnym podłożu myjącym, to podstawa właściwej pielęgnacji, zwłaszcza że sytuacja wymaga częstego mycia. Trychoszampon MonRin nie zawiera SLS ani SLES.

Jeżeli jest potrzeba na włosy zastosować lekką  odżywkę do spłukiwania.

Zabieg przeprowadzać 2 razy w tygodniu.

Po uzyskaniu oczekiwanego efektu, kontynuować 1 w tygodniu już bez stosowania Ekstraktu do Tłustej Skóry Głowy. Sugerujemy zastąpić go serum wzmacniającym: Ekstraktem Wzmacniającym MonRin.

Aktywne filtry:

-
Wybierz
  • MonRin (4)