Międzynarodowy Dzień Seksu

cze 04 2021
Czułość

 Kobieta a seks.

Seks jeszcze ciągle w wielu kręgach jest tematem tabu. Zwłaszcza w środowiskach patriarchalnych, gdzie rola kobiety jest ograniczona do służenia swoim mężczyznom także w domenie seksualnej. Dla kobiet seks ma mieć na celu wyłącznie prokreację!

Porozmawiajmy o seksie!

Nie bójmy się tematu seksu. Brak nam właściwej edukacji, zwłaszcza u młodych, którym to nie przeszkadza w jego uprawianiu. A szczęśliwy seks to świadomy seks!

Seks to nie pornografia!

W Polsce pionierką seksuologii była Michalina Wisłocka. Jej kultowa książka „Sztuka kochania” wydana w 1976 roku na długo pozostała jedynym źródłem wiedzy o zachowaniach w sytuacjach intymnych. Minęło 45 lat, zmieniły się obyczaje, a i dostępność do wiedzy, chociażby przez Internet, jest nieporównywalnie większa, to książka Wisłockiej nic nie straciła na aktualności!

Seks to nie sport!

Cytując Magdalenę Boczarską, odtwórczynię Michaliny Wisłockiej w kultowym już filmie Sztuka kochania: „Mówi się, że miłość nie potrzebuje podręczników. Ale prawdziwy związek bez zrozumienia drugiej strony, to tylko powierzchowna znajomość. Dzieło Wisłockiej to prawdziwe kompendium wiedzy, dzięki któremu przeniesiecie swoją sypialnię prosto do gwiazd."

Wyprowadź rutynę z sypialni!

Nie bój się własnych fantazji, poddaj się spontaniczności i osiągaj pełną satysfakcję…

Na początek wypróbuj delikatny, erotyczny masaż naturalnymi świecami o wyjątkowych zapachach: L'amie de provence

cze  04