Konkurs LOVE COSMETICS AWARDS

wrz 03 2022
Hemp Care, kosmetyki dla mężczyzn zostały laureatem LOVE COSMETICS AWARDS 2022

Konkurs LOVE COSMETICS AWARDS

Konkurs branży kosmetycznej organizowany od 2019 roku przez WirtualneKosmetyki.pl. Pomysłem na ten konkurs była chęć promocji na świecie najlepszych polskich marek kosmetycznych.

Dzięki anglojęzycznemu portalowi LoveCosmeticsAwards.com, zwycięskie kosmetyczne brandy zyskują rozpoznawalność na międzynarodowych rynkach.

Podstawy oceny

Kryteria oceny oparte są na 3 wartościach: jakość, wiarygodność i niezależność. Do Kolegium Decyzyjnego wybierani są eksperci z dziedzin: marketingu, nauki, jakości, social mediów i komunikacji.

Specyfika konkursu

Konkursów na „Najlepsze Kosmetyki Roku” jest dużo. Wirtualne Kosmetyki prezentują bardziej innowacyjne i nowoczesne podejście. W dużym stopniu opierają się na współczesnych warunkach życia. Większość dzieje się w Internecie: FaceBook, Instagram, blogi hashtagi.

Internet

Dlatego podstawą decyzji jest kontakt z ostatecznym klientem. Śledząc komentarze w cyber przestrzeni lepiej poznajemy aktualne potrzeby konsumentów.

Dzisiaj to już nie producenci kreują modę. Dlatego tak ważne jest wsłuchanie się nie tylko w opinie ale też, a może przede wszystkim, w emocje i nastroje konsumentów.

Satysfakcja laureatów

Wszyscy laureaci dotychczasowych edycji konkursów LCA otrzymali bardzo pozytywne opinie konsumentów potwierdzone zwiększonymi obrotami.

Oferta

Skorzystaj ze specjalnej oferty -20% na preparaty z gamy Beard Care HEMP CARE ważnej do 30 września 2022

 

wrz  03