W samolocie

lip 28 2022
Co zabrać ze sobą do samolotu w bagażu podręcznym

Coraz częściej wybierając się na wakacje samolotem ograniczamy się do bagażu podręcznego. Zmusza to nas do przemyślanego doboru ubiorów, ale nie tylko. Produkty płynne nie mogą przekraczać 100 ml.

Mniej niż 100 ml

Zawsze możemy zrezygnować z zabrania kosmetyków i kupić na miejscu, albo… Wybrać pojemności do 100 ml lub znaleźć zamienniki w postaci stałej.

Pielęgnacja włosów

Podczas gorących i słonecznych wakacji, głowa wymaga głębszego i częstszego mycia i oczyszczania. A to przez wodę morską czy tę z basenu. Potrzebujemy więc delikatnego peelingu, który możemy stosować często.

Lotion Oczyszczający MonRin

Jest to peeling enzymatyczny pozwalający na częste stosowanie, nawet 2 razy w tygodniu. Pojemność 60 ml wystarczy nawet na 3 tygodniowy wyjazd.

Szampon w kostce TRICObotanica

Ponieważ zwiększamy częstotliwość mycia, ważne, aby szampon był o delikatnym podłożu myjącym. Taki jest właśnie szampon w kostce TRICIbotanica. Nadaje się również do mycia ciała, innymi słowy 2 w jednym. W praktycznej, aluminiowej mydelniczce.

Krem nawilżający w piance Callusan

Stopy i nogi zawsze potrzebują głębokiego nawilżenia. Ale w okresie letnim, na plaży przy gorącym słońcu, jeszcze bardziej. Kremy w piance Callusan, w pojemnikach 40 i 50 ml nie zabiorą dużo miejsca w bagażu podręcznym.

CosmIQ Krem do rąk na bazie pochodnych z konopi

Do dłoni, które zawsze nam się przesuszają, a kontakt z każdą wodą a zwłaszcza chlorowaną czy morską jeszcze zwiększa ten proces.

A do torebki

Dermfactor Ag nanosrebro odkażające, antybakteryjne i antywirusowe w postaci spray’u. Preparat niezbędny zawsze, a zwłaszcza w podróży przy powracającej fali nowej odmiany coronawirusa.

lip  28